Aktualnie koszyk jest pusty
Wybierz język: PLPolski

Firma Meble-Okmed Demko Sp. J. jest uznanym producentem mebli z ponad 30-letnią tradycją. Misją naszej firmy jest podążanie za najnowszymi trendami branży meblowej oraz oferowanie Klientom mebli wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nasze produkty oferujemy zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach krajów zachodnioeuropejskich i wschodnich.

Historia naszej firmy sięga końca lat 80-tych. Od samego początku działalności naszym celem był nieustanny rozwój i ulepszanie procesów produkcyjnych. Dzięki temu obecnie jesteśmy dużym przedsiębiorstwem dysponującym najnowocześniejszym parkiem maszynowym oraz doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą i personelem. Ze względu na lokalizację naszej firmy korzystamy z wielu oferowanych przez Unię Europejską programów wspierających rozwój przedsiębiorstw. Daje nam to możliwość stałego podnoszenia jakości naszych produktów z jednoczesnym zachowaniem niskich cen.

Wyróżniamy się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania naszych mebli. Dbamy o wysoki poziom obsługi Klientów i Kontrahentów. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawalni na rynku międzynarodowym jako uznany producent oraz partner biznesowy.

Od rooigmpku 2017 nasza spółka jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Jest to organizacja skupiająca polskie firmy przemysłu meblarskiego. Izba powstała w 1996r. i aktywnie wspiera rozwój branży meblarskiej oraz promuje polskie meble w kraju i zagranicą.

 

Życzymy udanych zakupów

Zarząd firmy Meble-Okmed Demko Sp. J.

PLPolski
DANE KONTAKTOWE:
MEBLE - OKMED Demko Sp.j
Ul. Kolejowa 13
14-500 Braniewo
tel.: (+48) 55 243 27 26
fax: (+48) 55 243 02 41
e-mail: firma@mebleokmed.pl
Pon-pt: 8:00 - 17:00
Sb: Zamknięte
Ndz: Zamknięte
sklep@mebleokmed.pl