Aktualnie koszyk jest pusty
Wybierz język: PLPolski

Zmiany na 30-lecie - relacja z Warsztatu wewnątrzfirmowego dedykowanego aktualnej sytuacji & zachodzącym zmianom w Naszej Firmie

W tym roku Firma Meble Okmed Demko Sp. J. obchodzi 30-lecie swojej działalności biznesowej. Rozwijamy Nasz biznes dostarczając Nasze produkty Klientom w kraju oraz na świecie. Nieustannie inwestujemy w celu jak najlepszego spełnienia potrzeb i oczekiwań rynku, czego przykładem jest np. zakończona budowa nowego zakładu, która umożliwia m.in. magazynowanie mebli na powierzchni 5 000 m2.

Wraz z rozbudową Firmy podjęliśmy decyzję o kolejnym, milowym kroku w przód, jakim są kompleksowe zmiany, wzmacniające Naszą pozycję rynkową oraz konstytuujące Nas do dalszego, dynamicznego rozwoju, przez co najmniej kolejne 30 lat.

W pięknych okolicznościach przyrody oraz miejsca, jakim jest odrestaurowany Pałacyk Potockiego w Braniewie, zebraliśmy się w celu podsumowania dotychczasowych działań i efektów wprowadzanych zmian. Poszczególne osoby odpowiedzialne za dany Obszar, zaprezentowały status zachodzących procesów oraz przybliżyły Uczestnikom ich etapy realizacji. Wystąpienia pozwoliły na lepsze zrozumienie potrzeby wdrażania strategicznie ważnych działań oraz celu, do którego wspólnie dążymy.

Poza merytorycznym dialogiem, mogliśmy wspólnie spędzić czas, pośmiać się, integrować i porozmawiać prywatnie. Są to cenne doświadczenia budujące więzi emocjonalne w Zespole, które później pięknie owocują we współpracy, działaniu i efektywności.

Kolejne edycje Warsztatów przed Nami smiley

G a l e r i a

PLPolski
DANE KONTAKTOWE:
MEBLE - OKMED Demko Sp.j
Ul. Kolejowa 13
14-500 Braniewo
tel.: (+48) 55 243 27 26
fax: (+48) 55 243 02 41
e-mail: firma@mebleokmed.pl
Pon-pt: 8:00 - 17:00
Sb: Zamknięte
Ndz: Zamknięte
sklep@mebleokmed.pl