Aktualnie koszyk jest pusty
Wybierz język: PLPolski
Rok 2016 to rok jubileuszowy dla Meble Okmed Demko Sp.J., firma obchodzi 25 lecie swojej działalności. Tak znaczący jubileusz zobowiązuje do wspólnych obchodów, które są okazją do podsumowań i podziękowań.
 
Spółka z tego tytułu zorganizowała imprezy jubileuszowe. Na pierwszej imprezie, która odbyła się w Nowej Holandii w dniu 25 czerwca, podziękowano i wyróżniono pracowników i współpracowników firmy Meble Okmed. W tym dniu wszyscy wspólnie kibicowali reprezentacji Polski w meczu 1/8 finału Mistrzostw Europy. W Nowej Holandii, gdzie odbywała się impreza, było wyśmienite jedzenie i wspaniała atmosfera. Imprezę poprowadził Marcin Szesza a gwiazdą wieczoru był Gesek.
 
Dla swoich Kontrahentów, Dostawców, Rodziny oraz Znajomych obchody jubileuszowe miały miejsce na Zamku w Gniewie 30-go września. Uroczysta Gala rozpoczęła się wystrzałem z armaty, którą własnoręcznie odpaliła współwłaścicielka spółki Pani Anna Kluk Demko. Po przywitaniu i podziękowaniu dla przybyłych gości nastąpił uroczysty akt podpisania umowy handlowej pomiędzy Meble Okmed Demko Sp. J. a - Grupą BEGA. Umowa została podpisana do 2021r. Tak rozpoczęty jubileusz spowodował uroczysty i podniosły charakter, kolejnymi atrakcjami wieczoru był pokaz Barmański oraz wstęp zespołu muzycznego Enej.  
Po tak znacznych dawkach atrakcji, wykwintnego menu dotarliśmy do pokazu Rycerskiego, w którym, swoją walkę stoczył rycerz Meble Okmed i rycerz z Gniewu. Walka była wyrównana i efektowna, lecz lepszym w swej sztuce okazał się Mobi Calvados rycerz Spółki Meble Okmed.
Zwieńczeniem Jubileuszu 25 - lecia Meble Okmed Demko Sp. J był pokaz fajerwerków, dający sygnał do dalszej zabawy, która przy tak wspaniałych gościach trwała do białego rana. 
Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom imprezy za tak liczne przybycie oraz wspaniałą atmosferę i zabawę.
 
 
 
 
 

 

 

 

PLPolski
ENEnglish
DANE KONTAKTOWE:
MEBLE - OKMED Demko Sp.j
Ul. Kolejowa 13
14-500 Braniewo
tel.: (+48) 55 243 27 26
fax: (+48) 55 243 02 41
e-mail: firma@mebleokmed.pl
Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sb: 9:00 - 13:00
sklep@mebleokmed.pl