Aktualnie koszyk jest pusty
Wybierz język: PLPolski

DOSTAWA I ODBIÓR

  1. Każde złożone przez Zamawiającego zamówienie jest potwierdzane przez pracownika Firmy Meble Okmed elektronicznie lub telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od jego otrzymania.

  2. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 2 dni roboczych od jego otrzymania nie są realizowane, o czym Klient jest niezwłocznie informowany elektronicznie na podany adres e-mail.

  3. Forma dostawy oraz koszt transportu zostanie uzgodniony telefonicznie lub elektronicznie przez pracownika sklepu. Możliwe formy dostawy:

  • firma spedycyjna lub kurierska

  • odbiór własny

Ustalenie kosztów i sposobu transportu muszą być potwierdzone przez kupującego drogą elektroniczną.

  1. Termin realizacji zamówienia uzależniony będzie od ilości zamówionego towaru oraz jego dostępności na magazynie.

  2. W przypadku dostarczenia towaru za pośrednictwem firmy spedycyjnej lub kurierskiej nabywca ma obowiązek sprawdzić stan przesyłki i jej zawartość w obecności pracownika dostawcy. W przypadku stwierdzenia powstania szkody transportowej zobowiązany jest wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15.11.1984r. - Prawo przewozowe / Dz.U. z 1995r., Nr 119, poz. 575 z póź. zm. / dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika, a w szczególności spowodować protokolarne ustalenie przez przewoźnika stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Stanowi to podstawę do uznania reklamacji.

  3. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

  4. Do każdego zamówienia dołączany jest list przewozowy, który wymaga podpisu odbiorcy towaru, jako potwierdzenia przyjęcia nieuszkodzonego towaru od przewoźnika.

  5. Czynnikami decydującymi o cenie transportu jest waga, wymiary oraz odległość od magazynu do miejsca dostawy.

PLPolski
DANE KONTAKTOWE:
MEBLE - OKMED Demko Sp.j
Ul. Kolejowa 13
14-500 Braniewo
tel.: (+48) 55 243 27 26
fax: (+48) 55 243 02 41
e-mail: firma@mebleokmed.pl
Pon-pt: 8:00 - 17:00
Sb: Zamknięte
Ndz: Zamknięte
sklep@mebleokmed.pl