Aktualnie koszyk jest pusty
Wybierz język: PLPolski

 

To już 30 lat!

   Spółka Meble-Okmed Demko obchodzi w 2021 roku Jubileusz 30-lecia swojej działalności. Ta okrągła liczba świadczy o ciężkiej pracy i ciągłym zaangażowaniu Właścicieli oraz Pracowników, a co najważniejsze o zaufaniu Naszych Klientów, dzięki którym jesteśmy z Wami 30 lat!

   W związku z tym 25 września z całą Załogą Firmy spotkaliśmy się w lokalnym Parku FOSA, aby wspólnie świętować. Pogoda sprzyjała dobrej zabawie, a wydarzenie to było świetną okazją do integracji wszystkich Pracowników, wspólnych rozmów i tańców, co stworzyło wyjątkowy klimat oraz poczucie wspólnoty. Rozpoczęciu obchodów towarzyszyła przemowa Współwłaściciela Spółki – Andrzeja Demko, który po krótce opowiedział historię przedsiębiorstwa i podziękował wszystkim Pracownikom za ich codzienną pracę oraz zaangażowanie. Po części oficjalnej był czas na dobre jedzenie oraz wyśmienitą zabawę pod sterami Dj Wojtka, który muzycznie uatrakcyjnił spotkanie.

   Jubileuszowe wydarzenie było też okazją do podziękowania za długoletnią współpracę Naszej Głównej Księgowej – Pani Eugenii Chrobak, która przez 20 lat prowadziła i wspierała Dział Finansowy, a w tym roku przechodzi na emeryturę. Bardzo dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w rozwój Meble-Okmed Demko oraz życzymy spokojnego i zasłużonego odpoczynku!

Raz jeszcze dziękujemy Naszym Pracownikom za udział w imprezie, wspaniałą zabawę i atmosferę.


 

G a l e r i a

PLPolski
DANE KONTAKTOWE:
MEBLE - OKMED Demko Sp.j
Ul. Kolejowa 13
14-500 Braniewo
tel.: (+48) 55 243 27 26
fax: (+48) 55 243 02 41
e-mail: firma@mebleokmed.pl
Pon-pt: 8:00 - 17:00
Sb: Zamknięte
Ndz: Zamknięte
sklep@mebleokmed.pl