Aktualnie koszyk jest pusty
Wybierz język: PLPolski

Firma Meble-Okmed Demko Sp. J. jest uznanym producentem mebli z ponad 25-letnią tradycją. Misją naszej firmy jest podążanie za najnowszymi trendami branży meblowej oraz oferowanie Klientom mebli wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nasze produkty oferujemy zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach krajów zachodnioeuropejskich i wschodnich.

Historia naszej firmy sięga końca lat 80-tych. Od samego początku działalności naszym celem był nieustanny rozwój i ulepszanie procesów produkcyjnych. Dzięki temu obecnie jesteśmy dużym przedsiębiorstwem dysponującym najnowocześniejszym parkiem maszynowym oraz doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą i personelem. Ze względu na lokalizację naszej firmy korzystamy z wielu oferowanych przez Unię Europejską programów wspierających rozwój przedsiębiorstw. Daje nam to możliwość stałego podnoszenia jakości naszych produktów z jednoczesnym zachowaniem niskich cen.

Wyróżniamy się nowoczesnym designem i wysoką jakością wykonania naszych mebli. Dbamy o wysoki poziom obsługi Klientów i Kontrahentów. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawalni na rynku międzynarodowym jako uznany producent oraz partner biznesowy.

 

Życzymy udanych zakupów

Zarząd firmy Meble-Okmed Demko Sp. J.

PLPolski
ENEnglish
DANE KONTAKTOWE:
MEBLE - OKMED Demko Sp.j
Ul. Kolejowa 13
14-500 Braniewo
tel.: (+48) 55 243 27 26
fax: (+48) 55 243 02 41
e-mail: firma@mebleokmed.pl
Pon-pt: 8:00 - 16:00
Sb: 9:00 - 13:00
sklep@mebleokmed.pl
NEWSLETTER: